Naše stránky používajú cookies. Ak nezmeníte nastavenie Vášho prehliadača, používaním našich stránok vyjadrujete súhlas s ich používaním. viac informácií

Zatvoriť

Banskobystrické Konzervatórium 1992 – 2017

Hodnotenie čitateľov

Túto knihu zatiaľ nikto nehodnotil

Vaša cena: 12,00 €

Kúpiť knihu

Detaily

  • 128 strán, pevná väzba, slovenský jazyk

Ďalšie informácie

Váš komentár ku knihe

Hodnotenie:

O knihe

Pôsobenie Konzervatória Jána Levoslava Bellu v Banskej Bystrici naplnilo prvé štvrťstoročie – pozývame vás nazrieť do príbehu nadšencov, ktorí školu budovali, ale aj jej absolventov, ktorých vybavila na profesionálnu kariéru. Umenie, ktoré sa tu rodí, robí ľudí šľachetnejšími. Vďaka za to!

Konzervatórium je etablovanou vzdelávacou hudobnou inštitúciou, v ktorej sa tvorivo spája teória s praxou a tradícia s modernosťou. Vyučovanie na škole prechádza širokým spektrom hudby, neobmedzuje sa na jeden žáner, ale aktívne rozvíja klasiku, folklór, pop, džez, tanec i divadlo.

Pripravuje svojich žiakov, aby sa uplatnili ako vynikajúci interpreti, skladatelia, herci, tanečníci, vedúce osobnosti hudobného odvetvia či pedagógovia. Škola, žiaci i jej absolventi sa angažujú v kultúrnych projektoch pre komunitu v meste a v súčinnosti s inými kultúrnymi inštitúciami pozitívne vplývajú na kultúrny život v regióne i na Slovensku.

Podrobnosti

ZostavovateľTibor Sedlický
VydavateľPro-Konzervatórium, n.f. vo vydavateľstve PRO, s.r.o.
Vydanieprvé, 2017
Jazykslovenský
Počet strán128
Ilustráciefotografie
Formát27 x 21 cm
Väzbapevná, laminovaná
ISBN978-80-89057-68-9